Událost: Bývalé Svědky v Kralupech vyzpovídá známý český religionista Zdeněk Vojtíšek

Tvůrci webové stránky Badatelé Bible pořádají v Kralupech nad Vltavou svou první událost. Dne 28. května si pozvou několik bývalých Svědků Jehovových, kteří se podělí o svou zkušenost. Celou diskusi povede známý český religionista doc. PhDr. Zdeněk Vojtíšek, Th.D., který se zabývá především sektami a jinými alternativními proudy v náboženství moderní doby.

Pokud se chcete přijít podívat, napište na oficiální email info@badatelebible.cz a požádejte o podrobnější informace.

ZDE je oficiální pozvánka přímo od Badatelů Bible.

2 komentáře

  • Váženy chci poděkovat SJ,za totality,kdy málo kdo se hlásil k víře Ježiše Krista oni chodili a učili.Ja jsem katolička,ale u katoliku nikdy tolik lásky jsem neviděla jako u S.J.Manžel chodil po kontejnerech i jedli jsme konzervi a to co bylo zabalene z kontejneru.Oni S.J přišli k manželovi a popovidali si s manželem,pak nam nějaka RODINA S.J.dala oblečení na děti. Dnes děti jsou dospěle katolici,ale věřte mi,že Halík nám nepomůže .Napsal mi at se naučím psat,když ho chci poučovat.Napsala jsem mu,že zastává migranty a naše lidi,ani svoje ovečky nezastane a nestara se o ně.Slyšela jsem ho mluvit na proglase a tak jsem mu napsala,že mame starý domek na půjčku,kde neni splachovaci WC ani voda ve studní a jsem stára jako on,a inkontinentní potřebovala bych se umyvat každy den a nemůžu.neni vodaatd.a důchod mám 5700kč.Manžel je invalidni důchodce ma ochrnute ruce a nohy na psychice to nepřida.Čekala jsem,že jako držitel nobelove ceny za mír uděla zbyrku od věřicich,aby nám pomohl,protože jeho obdivovatel Kamarad HAVEL manžela okradl o miliony protože mu nezaleželo na občanech ale ….Mysleli jsme,že jsme se dočkali svobody,že dědovu továrnu,která prosperovala dostaneme zpět.Nevěděli jsme,že Havel da zelenou Lotrum podvodnikum a mafianum.Halík patři mezi ně protože se ohání láskou k blížním a když jsem mu dopodrobna napsala at se postara o lidi v Č.R.TAk reagoval tak jak reagoval hodny to člověk neni.

  • LIDI Věřte v Pána Ježiše on jediny je spravedlivy dal za každého člověka svůj život,ale nevěřte Halíkovi.JE TO POPULISTA A jde MU JENOM O slávu PRELat PAPEžsky.JE mu jedno jestli v čechach někdo strada,hlavně se zviditelni MIGRANTAMI jak je hodny! KOLIK jich ma na faře?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *